POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE DO TEATRU ROZBARK

Teatr ROZBARK poszukuje wolontariuszy

Teatr ROZBARK w Bytomiu zaprasza do międzypokoleniowego projektu wolontaryjnego, gdzie wolontariuszem może zostać każdy.

Wolontariat w Teatrze ROZBARK to współpraca międzypokoleniowa polegająca na wspólnym uczestnictwie w danym wydarzeniu, wymianie doświadczeń i dzieleniu się wiedzą. Dochodzi do spotkania dwóch, odmiennych światów, kultur, pokoleń. Młodzi mogą nauczyć seniorów nowych mediów, technologii, z kolei seniorzy opowiedzą o mieście, o tym co widzieli i przeżyli, udzielając w ten sposób najlepszej lekcji historii.

Teatr poszukuje wolontariuszy do pomocy przy międzynarodowym festiwalu teatru tańca ROZBARK in MOTION 21-30.06.2019, czyli osób pełnych pasji, refleksji i energii, którzy zgodzą się nieodpłatnie zaangażować przy:

*opiece nad artystami występującymi w teatrze; *obsłudze spektakli; *obsłudze technicznej wydarzeń programowych (praca na scenie); *działaniach promocyjnych.

Poszukujemy:

– młodzieży (osób niepełnoletnich tylko za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna),

– osób od 18 roku życia,

– seniorów.

POSZUKIWANI

Ludzie otwarci, kreatywni, zainteresowani kulturą i sztuką, lubiący pracę z ludźmi, którzy pragną wzbogacić swoje życie osobiste i zawodowe o nowe doświadczenie. Jednocześnie ludzie odpowiedzialni, sumienni, pracowici i poważnie traktujący swoje obowiązki. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, w stopniu komunikatywnym.

Doświadczenie w pracy wolontariusza nie jest wymagane.

OFEROWANE

Organizatorzy wolontariatu będą traktować wolontariuszy jako członków zespołu Teatru. Będą dbać o to, aby mogli brać udział w obsługiwanych imprezach (wejściówki na spektakle). Będą dzielić z nimi blaski (kontakt z artystami, wstęp na zaplecze Teatru) i cienie wspólnej pracy w twórczej atmosferze. Na zakończenie współpracy otrzymają zaświadczenie bądź rekomendację dla potrzeb swojej dalszej kariery zawodowej.

CO i DO KOGO PRZESŁAĆ?

Do dnia 3 czerwca (poniedziałek), do godz. 14:00 należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres elektroniczny:

pr@teatrrozbark.pl

Osoby wybrane na podstawie zgłoszeń zostaną zaproszone na rozmowę, w celu ustalenia wymiaru czasu pracy, zadań i oczekiwań obydwu stron.

POBIERZ ZGŁOSZENIE TUTAJ —-> zgloszenie_wolontariusza_TROZBARK

• 20 May 2019