ZOSTAŃ W DOMU

Kadra pedagogiczna  Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bytomiu   nagrała teledysk

„Zostań w domu”

Muzycy Dobrej Kultury wraz z kadrą pedagogiczną z MDK 2 w Bytomiu  wspomagają walkę z rozprzestrzenianiem się korona wirusa  poprzez utwór muzyczny,  w którym apelują do swoich wychowanków kół zainteresowań , aby w tym trudnym czasie  pozostali w domach.

Jak wiadomo wszyscy tęsknimy za zajęciami  w domu kultury, gdzie po południami dzieci i młodzież rozwijają  swoje pasje i zainteresowania pod okiem  nauczycieli – pasjonatów sztuki, muzyki i sportu.  Specyficzny  klimat  placówki przyczynia się do szczególnych relacji z wychowankami oraz ich  rodzicami,   którzy bardzo chętnie korzystają z bogatej oferty zajęć kół zainteresowań.   Wychodząc  naprzeciw w tej szczególnej   sytuacji  muzycy placówki   skomponowali utwór  promujący postawy oraz dający przykłady pomysłów na wspólne spędzenie wolnego czasu w domu.

W teledysku zobaczymy wykonawców poszczególnych pracowni, którzy apelują do unikania kontaktów, wychodzenia z domów,  ale również dają nadzieję, że pokonamy wirusa i znów będziemy mogli wrócić do Domu Kultury   ciesząc  się wspólnymi działaniami.

Projekt  MDK nr 2   „Zostań w domu”   w całości został zrealizowany zdalnie .

Na co dzień do placówki uczęszcza  ponad 1300 wychowanków , którzy  spędzają  czas wolny  rozwijając  swoje pasje i zainteresowania  w  ponad 87 kołach zainteresowań. W obecnym  czasie ograniczenia  udziału w zajęciach placówka uruchomiła zdalne zajęcia  a oferta dostępna jest na stronie www.mdk2.bytom.pl   w  zakładce E-zajęcia. Udział w  zajęciach zdalnych jest dobrowolny  i cieszy się sporym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku i skorzystania z naszych inspiracji zdalnych!

Społeczność Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bytomiu

• 7 April 2020