Dzieje się w naszym MDK-u:-)

Wakacje powoli dobiegają końca, bardzo cieszymy się,że niedługo spotkamy się z naszymi Wychowankami na zajęciach , tęskniliśmy już za Wami:-).

Tymczasem u nas duużo się dzieje,wczoraj gościł u nas Teatr Zagłębia ze spektaklem plenerowym „Republika marzeń”.

„Unikalny spektakl, w którym to nie widz przychodzi do teatru, ale teatr do widza. Podczas każdego spektaklu konstruowany jest Wielki Wzmacniacz Marzeń, do którego działania potrzebne będzie wspólne śpiewanie piosenek, odgrywanie scenek i dobra energia.”

„Republika marzeń to familijny spektakl plenerowy z udziałem 7 aktorów” ,zabawa była przednia.

Ponownie zawitał w nasze progi BECEKOBUS .

• WARSZTATY: „ZRÓBMY TO RAZEM”

Podczas tych warsztatów dzieci poznawały różne techniki malarskie. Malowały krajobrazy,tworzyły portfele z kartonów po mleku, rzeźby z masy papierowej. Uczyły się jak tworzyć matrycę i wykorzystywać ją do tworzenia pocztówek.

Prowadzenie: Anna Kałuszka absolwentka Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Prowadzi pracownię, która powstała z pragnienia urzeczywistnienia  wyobraźni. Szeroko pojęty design jest jej pasją i tą pasją dzieli się na co dzień prowadząc warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

• 28 August 2020