WZNOWIENIE ZAJĘĆ OD 1.09.2020 ROKU W MDK2Szanowni Wychowankowie i Opiekunowie,

 

Wznawiamy zajęcia

Mając na uwadze dobro naszych wychowanków, przygotowaliśmy placówkę do nowego roku szkolnego, stosując się do wytycznych Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Dostosowaliśmy również procedury dotyczące bezpiecznej organizacji zajęć, pracy i przebywania na terenie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Bytomiu, w okresie zagrożenia epidemicznego, które obowiązywać będą od 1 września.

Pobierz tutaj——->PROCEDURA FUNKCJONOWANIA MDK2 W CZASIE EPIDEMII COVID aktualizacja 01.09.2020

Pobierz tutaj——->Klauzula informacyjna RODO-Pomiar temperatury Covid-19

Wierzymy, że wspólne – odpowiedzialne działania pozwolą nam na rozwijanie umiejętności, pasji i talentów Państwa dzieci – NASZYCH WYCHOWANKÓW.

Dla naszego dobrego funkcjonowania konieczne będzie wypełnienie oświadczeń, będących częścią procedur obowiązujących
w placówce.

Pobierz tutaj———>Załącznik nr 1 – Oświadczenie Covid-19

W tym trudnym czasie zdrowie i bezpieczeństwo jest dla wszystkich najważniejsze -mamy nadzieję, że dostosowanie się do nowych zasad organizacyjnych nie sprawi nikomu trudności.

 

 

Rodzice ,Opiekunowie wychowanków zapisanych do kół zainteresowań na rok szkolny 2020/2021  proszeni są aby zgłosić się do konkretnego nauczyciela prowadzącego zajęcia od września (pierwsze dwa tygodnie) w celu ustalenia harmonogramu zajęć w czasie roku szkolnego.

Preferowany kontakt telefoniczny z nauczycielem(w dniu pracy konkretnego nauczyciela,zgodnie z harmonogram,prosimy o telefon do SEKRETARIATU Mdk2 i tonowo wybranie nr 23  – pokój nauczycielski).

 

Poniżej przedstawiamy tabelkę z wolnymi miejscami na rok szkolny 2020/2021. Zachęcamy do zapisów. Aby zapisać dziecko na zajęcia należy skontaktować się z nauczycielem prowadzącym zajęcia (harmonogram pracy nauczycieli poniżej). Harmonogram obowiązuje przez pierwsze dwa tygodnie września.

 

 

 

Pobierz tutaj —>Liczba wolnych miejsc po rekrutacji uzupełniającej 2020-2021

 

Komplet dokumentów niezbędnych do wypełnienia przy zapisaniu na zajęcia:

 

Pobierz tutaj —>Karta stałego uczestnika zajęć 2020-2021

Pobierz tutaj —>Załącznik nr 1 – Oświadczenie Covid-19

Pobierz tutaj —>Załącznik nr19- Zgoda – wizerunek MDK

Pobierz tutaj —>Zgody Rodziców na samodzielny powrót dzieci

listministraedukacjinarodowejzokazjirozpoczeciarokuszkolnego2020_2021wwersjipdf

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020-2021——>listministraedukacjinarodowejzokazjirozpoczeciarokuszkolnego2020_2021wwersjipdf

  • 31 August 2020
  • 0