TERAZ KARB!!!! Mamy to!!!BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM,KTÓRZY ODDALI GŁOS NA NASZ PROJEKT:-)))

Mamy ogromną przyjemność poinformować ,że nasz projekt TERAZ KARB dzięki Państwa głosom zostanie zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

w kategorii Projekt mniejszy do 500 tys.zł.

Projekt TERAZ KARB  zdobył 2308 głosów. Dziękujemy!!!!!

Opis projektu:

Teraz KarbRozbudowa placu zabaw i architektury w parku Marii Konopnickiej, rozbudowa boiska wielofunkcyjnego z ogrodem sensorycznym, boisko do siatkówki plażowej oraz otwarta siłownia przy MDK nr 2 – 2308 głosów.

Składamy szczególne podziękowania Panom :

Sławomirowi Alenowiczowi  –mieszkańcowi dzielnicy Karb, społecznikowi, który podjął  się opracowania wniosku wraz z kadrą kierowniczą MDK2,

oraz

Robertowi Barlikowi  -Prezesowi Klubu „Nadzieja Bytom” za wsparcie i rekomendacje projektu TERAZ KARB.

Wszystkim mieszkańcom dzielnicy i Bytomia za poparcie projektu i oddane głosy raz jeszcze serdecznie dziękujemy!!!

Karb stanie się piękniejszy:-)))

Szczegółowe wyniki głosowania na stronie  www.bytom.pl/bo-bytom-mieszkancy-wybrali

• 20 October 2020