Daniel NOWAK, Zuzia MADEJ, Oliwia SOKOŁA,Kamil KUKULSKI zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Powstańczej „Trąbią, trąbią, w bębny biją, wojaczkowie maszerują”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Daniel NOWAK,Zuzia MADEJ, Oliwia SOKOŁA,Kamil KUKULSKI zostali  laureatami Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i

Powstańczej „Trąbią, trąbią, w bębny biją, wojaczkowie maszerują” realizowanego w ramach projektu „Ocalić od zapomnienia – tryptyk wydarzeń upamiętniających 100. Rocznicę II

Powstania śląskiego” dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej i Powstańczej

TRĄBIĄ, TRĄBIĄ, W BĘBNY BIJĄ, WOJACZKOWIE MASZERUJĄ

realizowany w ramach projektu „OCALIĆ  OD  ZAPOMNIENIA – tryptyk wydarzeń upamiętniających 100. Rocznicę II Powstania Śląskiego

– dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA

na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

„Wszystkim LAUREATOM GRATULUJEMY życząc powodzenia w dalszym rozwijaniu swojej pasji.

Nauczycielom, opiekunom, instruktorom, wychowawcom, rodzicom bardzo dziękujemy za przygotowanie uczestników do konkursu i pomoc przy jego technicznej i opiekuńczej realizacji.

ORGANIZATORZY”

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zdolnych ,pracowitych wokalnych wychowanków MDK2 Bytom!!!! Wielkie gratulacje!!!

Pięknie!!!!❤️👏👏👏 Zapraszamy do wysłuchania koncertu laureatów.

Koncert laureatów—>https://www.facebook.com/1420115254960200/posts/2445775315727517/?vh=e&d=n

LISTA   LAUREATÓW

Kategoria – soliści ( dzieci i młodzież od lat 6 do lat 16 )

I MIEJSCE  –  Daniel NOWAK  – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Zespół Szkół Technicznych nr 6