OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO NA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.

W rocznicę Święta Odzyskania Niepodległości serwis edukacyjny dyktanda.pl  organizuje  I Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości , które przybierze najbezpieczniejszą obecnie formę, czyli odbędzie się za pośrednictwem Internetu .  Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 włączył się  w tę szlachetną akcję . Ideą tego wydarzenia jest wykazanie się znajomością języka polskiego, a także zbiórka środków przeznaczonych na cel charytatywny lub społeczny.
Im większa liczba osób dołączy do akcji, czyli rozwiąże Dyktando w dniu 11 listopada 2020 r., tym większa pomoc trafi do potrzebujących. Maksymalnie przekazane może zostać wsparcie w wysokości aż 10 tysięcy złotych!

Wzięcie udziału w I Ogólnopolskim Dyktandzie na Święto Niepodległości jest bezpłatne , a każdy uczestnik to jedna złotówka przekazana przez organizatora na wybrany cel.

Osoby ( nie liczy się wiek, tylko chęci, stąd zapraszam również rodziców) , które włączyć się w tę akcję mogą samodzielnie  zalogować się na stronie https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci lub zgłosić się mailowo do p. M. Bogackiej pisząc na adres malgorzata.bogacka@mdk2.bytom.pl lub dzwoniąc pod nr (32) 281-21-73. Liczę na zaangażowanie wychowanków.

Zapraszamy do udziału!!!!

• 9 November 2020