XV WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY „MOTYW MIŁOŚCI W PIOSENCE OBCOJĘZYCZNEJ- 2021 R.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WOKALNYM „MOTYW MIŁOŚCI W PIOSENCE OBCOJĘZYCZNEJ”.

Organizatorem XV Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego „Motyw miłości w piosence obcojęzycznej” jest Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w II etapach:

I etap – eliminacje – przesłanie nagrania i dokumentów – od 15 stycznia do 30 stycznia 2021 r.

II etap – przesłuchania finałowe „na żywo” i finał z wręczeniem nagród – 17 lutego 2021 roku w sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury pl. Karin Stanek 1, 41-902

Bytom o godz. 9.00

Wręczenie nagród: odbędzie się w tym samym dniu, tj. 17 lutego 2021 roku, po zakończeniu obrad Jury.

W przypadku zaistnienia trudnej sytuacji epidemiologicznej konkurs zostanie rozstrzygnięty tylko na podstawie przesłanych nagrań.

Regulamin konkursu do pobrania tutaj —>Regulamin Konkursu Wokalnego 2021r.

Karta zgłoszenia do konkursu do pobrania tutaj —>Zgoda-Konkurs-Wokalny-MDK2

Link do rejestracji—>  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=koidTkxGvUKhfZdtQhr0H2jEB-feqYZJqOiMDhxt8dRUOUYwSEpRMVZNUExTSlZLS1kwMUZUTFpFUi4u

LOGO-MOTYW-MIŁOŚCI-W-PIOSENCE-OBCOJĘZYCZNEJ.jpg

• 18 January 2021