OD 28 MAJA RUSZA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018-2019 DO DOMU KULTURY

Szanowni rodzice i kandydaci

ROZPOCZĘŁY SIĘ ZAPISY NA ZAJĘCIA DO MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY NR 2 W BYTOMIU NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Ustala się następujące terminy w składania wniosków na wolne miejsca na zajęcia  do MDK 2.  Druk wniosku  można pobrać ze strony internetowej www.mdk2.bytom.pl lub sekretariatu placówki.

Wypełnione wnioski składa się  w sekretariacie MDK nr 2.

Zapraszamy na zajęcia do naszego Domu Kultury nowych jak i już uczęszczających wychowanków.  Nasza oferta jest tak duża , że na pewno każdy z was znajdzie dla siebie coś interesującego.

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę kół zainteresowań.

Pobierz tutaj ——> OFERTA ZAJĘĆ MDK2 NA ROK SZKOLNY 2018-2019

Resztę informacji znajdziecie w zakładce DLA RODZICA – REKRUTACJA 2018-2019.

Czekamy na was :)

Podanie ilości wolnych miejsc na zapisy do kół zainteresowań

28 maja do

15 czerwca