NASZ NAUCZYCIEL UHONOROWANY MEDALEM


Mamy zaszczyt poinformować, że nasz nauczyciel, p. Aleksander Zielony został uhonorowany medalem „Order of Ammo” za zasługi w dziedzinie modelarstwa. „Palmam qui meruit ferat” – „Niech symbol zwycięstwa należy do tego, kto na niego zasłużył” to łacińska sentencja będąca przesłaniem wyrażającym uznanie dla wszystkich nagrodzonych tym orderem.

Order AMMO narodził się z potrzeby docenienia wysiłków i sukcesów osiąganych w dziedzinie modelarstwa. Jest symbolem uznania za ciężką pracę i determinację.

Ten wyjątkowy medal zawiera w sobie symboliczne elementy wielkich zakonów rycerskich, takie jak kształt krzyża, wieniec laurowy otaczający logo AMMO i trójkolorowa wstążka z kolorami organizacji: żółtym, białym i czarnym.

Order jest przyznawany modelarzom wyróżniającym się swoją postawą poprzez organizację imprez, pokazów i innych inicjatyw promujących działalność modelarską. Jest też motywacją i zachętą do utrzymywania niezmiennej pasji i zaangażowania w promowanie tej wyjątkowej aktywności wśród młodszego pokolenia.

Panu Aleksandrowi, wieloletniemu organizatorowi Międzynarodowego Festiwalu Modelarskiego w Bytomiu, serdecznie gratulujemy i życzymy, by jego praca nadal była zauważana i doceniana nie tylko w kraju, ale i zagranicą.

  • 7 May 2018
  • 0