Follow Me

Close

 

mgr Joanna Prus – Kaczkowska
dyrektor
pracownia artystyczna (Koło Rytmiki Przedszkolnej, Koło Instrumentów Klawiszowych)
mgr Małgorzata Bogacka
wicedyrektor
pracownia naukowa (Koło Aktywnego Pisania i Czytania, Koło Literackie)
mgr Witold Witkowski
kier. działu naukowego
pracownia naukowa (Koło języka angielskiego, warsztaty językowe)
mgr Grzegorz Mączka
kier. działu wychowania sportowego
pracownia rekreacji (Koło Sportów Indywidualnych, Koło Szachowe, Sekcja Bilarda), Sekcja Tenisa Stołowego
mgr Klaudia Leciej – Kawalec pracownia artystyczna (Koło Rytmiki Przedszkolnej, Koło Nauki Gry na Keybordzie)
mgr Beata Średzińska – Hornowska pracownia informatyczna (Koło Internetowe, Koło Komputerowe), pracownia naukowa (Koło Poprawnej Polszczyzny)
mgr Maciej Rydzyński pracownia rekreacji (Sekcja Bilarda, Sekcja Rekreacji Gimnazjum 8), Sekcja Tenisa Stołowego
mgr Wacław Rydzyński Sekcja Piłki Siatkowej Dziewcząt
mgr inż. Zbigniew Reich pracownia informatyczna (Koło Technologii Informatycznych, Koło Technik Multimedialnych, Koło Audio-Video)
mgr Piotr Niżnik pracownia gier drużynowych (Sekcja Gier i Zabaw, Sekcja Gier Zespołowych), pracownia rekreacji (Sekcja Bilarda), pracownia tenisa stołowego (Sekcja Tenisa Stołowego)
mgr Anna Lisowska – Lisiecka
pracownia rękodzieła (Koło Haftu, Koło IGŁĄ I NITKĄ, Koło Młodego Projektanta, Koło Rękodzieła Artystycznego- Miechowice, Koło Koralik)
mgr Anna Wilczek pracownia naukowa (Koło Języka Niemieckiego)
mgr Anna Akram

mgr Małgorzata Nowak

pracownia artystyczna (Koło AKADEMIA ŚPIEWU- soliści, Koło Emisji Głosu, Zespół Wokalny)

 

mgr Elżbieta Ogonowska pracownia naukowa (Koło „W Labiryncie Zagadek”, Koło „Spotkania Bystrzaków”, Koło „Akademia Logicznego Myślenia”)
mgr Alina Muschalik
pracownia plastyczna (Koło Akwarela, Koło Plastuś, Koło Pop-Art Miechowice, Koło Tempera, Koło Pinokio)
mgr Justyna Hałgas pracownia naukowa (Koło Dziennikarskie, Koło Historyczno-Polonistyczne COGITO, Koło Achillesa, Koło AKADEMIA SZTUKI PISANIA, Koło Młodego Literata, Koło Teatralne)
mgr Aleksander Zielony sekcja modelarstwa redukcyjnego, Koło Modelarstwa Redukcyjnego (Pojazdy Militarne)
mgr Rafał Grzybek pracownia plastyczna (Koło Dekoratorskie, Koło Twórczości Niezależnej)
mgr Wojciech Kaczkowski Pracownia artystyczna (Koło Akompaniamentu), Pracownia Muzyczna (Koło Keybordu, Zespół Kameralny)
mgr Jan Hadryś pracownia muzyczna (Koło Gitary)
mgr Ryszard Kownacki pracownia projektowania i budowy pojazdów
mgr Krzysztof Moskwa pracownia modelarska (Koło Modelarstwa Redukcyjnego Lotniczego, Koło Modelarstwa Redukcyjnego Okrętowego)
mgr Jarosław Reclik pracownia muzyczna (Koło Zespołów Muzycznych, Sekcja Gitary)
mgr Marek Szukalski pracownia rekreacji (Koło Ekspresji Ruchowej)
mgr Anna Wantuch pracownia artystyczna (Koło Przedszkolaka SMYK, Koło New Art, Koło Tańca Ludowego)
mgr Ewa Szafraniec
pracownia naukowa (Koło Klub z wyobraźnią)
lic. Dariusz Chlapik pracownia naukowa (Koło Języka Angielskiego dla Przedszkolaków)
mgr Magdalena Kurek
pracownia artystyczna (Koło Plastyczne)
p. Wiktor Woźniczko pracownia artystyczna (Koło Tańca Nowoczesnego)
p. Jolanta Kopica kierownik administracyjno-gospodarczy
p. Marzena Drążkiewicz
starszy referent
mgr Iwona Sośniok główny księgowy
p.Izabela Pilarczyk
specjalista ds. płac