Follow Me

Close

Witajcie Drodzy Wychowankowie i Rodzice na stronie poświęconej działalności Koła „Klub z wyobraźnią”, prowadzonego przez p. Ewę Szafraniec. Nasz Klub funkcjonuje w Karbiu i Miechowicach (siedziba Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Felińskiego).

Na zajęciach wykorzystujemy bardzo różnorodne formy aktywności – plastyczne (głównie papieroplastyka), techniczne, kulinarne, czy rękodzielnicze (koraliki, masa papierowa, gips). Chętnie bierzemy udział w konkursach i przeglądach twórczości oraz angażujemy w przeróżne inicjatywy i akcje.

„Klub z wyobraźnią” zaprasza dzieci i młodzież w każdym wieku, dziewczęta i chłopców, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością nie będzie się nudził!

 

PONIŻEJ MOŻECIE OBEJRZEĆ NASZE NIEKTÓRE PRACE I POCZYTAĆ AKTUALNOŚCI Z KOŁA

 

PAŹDZIERNIK 2017

W październiku robiliśmy kartki 3D dla naszych wychowawców i nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Prace Mai Bęś i Julii Kowalczyk.

Druga połowa października upłynęła nam w jesiennym już klimacie – robiliśmy ozdoby z liści w technice origami. Trzeba przyznać, że składanie liści z papieru było cokolwiek pracochłonne, ale efekt był tego wart.

Praca Marty Jatczyszyn.

Praca Wiktorii Gibały.

 

Wychowankowie Klubu rzeczywiście odznaczają się wyobraźnią, bo czasem na zajęciach powstawały wariacje „na temat tematu” :-) Poniższa wariacja – gwiazda – autorstwa Jagody Nowak.

 

WRZESIEŃ 2017

We wrześniu chcieliśmy zatrzymać jeszcze choć na chwilę wakacyjny klimat, więc powstały z masy solnej mini-wyspy skarbów.