Zajęcia u p. Zbigniewa Reicha (koła komputerowe) zostają odwołane od dnia 25 marca (poniedziałek)do 30 marca (sobota)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
W dniu 2 kwietnia (wtorek) nie ma zajęć rekreacyjnych na holu.
--------------------------------------------------------------------------------------------
W DNIACH OD 28 MARCA(CZWARTEK) DO 2 KWIETNIA (WTOREK) ZAJĘCIA Z SP 26 ZOSTAJĄ PRZENIESIONE DO MDK2.PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTĄ NAUCZYCIELI NIEOBECNYCH.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 MARCA (SOBOTA) PLACÓWKA JEST NIECZYNA.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nauczyciele nieobecni:
1.Wojciech Kaczkowski (koła instrumentalne)27 marca(środa)
------------------------------------------------------------
2.Szymon Makowski (perkusja) 29 marca (piątek) i 2 kwietnia (wtorek).
-------------------------------------------------------------
3.Małgorzata Bogacka (koła polonistyczno-historyczne) 28 i 29 marca (czwartek-piątek)
--------------------------------------------------------------------------
4.Anna Lisowska Lisiecka (klub rękodzeła)27 marca (środa) i 28 marca (czwartek)
--------------------------------------------------------------------------
5.Grzegorz Mączka (szachy i hol) 22 marca (piątek),23 marca (sobota)
--------------------------------------------------------------------------
6.Anna Akram(koła śpiewu) 28 marca (czwartek) i 29 marca (piątek).
-------------------------------------------------------------------------
7.Małgorzata Nowak (koła śpiewu) 26 marca (wtorek),2 kwietnia (wtorek).
--------------------------------------------------------------------------
8.Katarzyna Giertyczka (koła j. niemieckiego) 28 marca (czwartek).
--------------------------------------------------------------------------
9.Jan Hadryś (gitara) 28,29 marca(czwartek-piątek) oraz 2 kwietnia(wtorek).
----------------------------------------------------------------------------
10.Monika Dubiel(koła matematyczne) 25,27 marca(poniedziałek i środa) .
--------------------------------------------------------------------------------------------
11.Ewa Szafraniec (klub z wyobraźnią) 28 marca (czwartek) i 29 marca (piątek)
--------------------------------------------------------------------------
12.Rafał Grzybek(ceramika) 29 marca (piątek).
--------------------------------------------------------------------------
13.Krzysztof Moskwa (modelarstwo)28,29.03 (czwartek-piątek),2-5.04 (wtorek-piątek).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
14.Witold Witkowski (j. angielski) 29.03 (piątek)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
15.Anna Kowalska (zajęcia plastyczne) 3.04 (środa)
---------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne u Pani Anny Kowalskiej
poniedziałek 15:30-17:45
środa 15:30-17:45
--------------------------------------------------------------------------------