Zawody pt. „Sprawny jak Sensei”.


Dnia 16.10.2021r. w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu współpracujący ze sobą MDK 2 oraz Śląski Klub Karate „Goliat” zorganizowali zawody karate mające na celu wyłonienie najsprawniejszych  karateków klubu „Goliat”.  Zawody  pt. „Sprawny jak Sensei” zgromadziły 70 najsprawniejszych zawodników śląskich sekcji karate z Bytomia, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Katowic, Gliwic, Zabrza oraz Tychów.

MDK 2 reprezentowało 13 zawodników. Dwójka z naszej grupy sięgnęła po medale w kategoriach dzieci starszych  – Dominik Izydorczyk zajął 1 miejsce, zaś 3 miejsce przypadło Michałowi Mika.

 

Zawody zostały zorganizowane szybko i prężnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zwycięzcy zostali uhonorowani pięknymi medalami oraz upominkami przygotowanymi przez prezesa UKS, pana Grzegorza Mączka.

 

Kolejny sprawdzian sił karateków dotyczył będzie wprowadzających w kumite light-contact (walka w lekkim kontakcie) form  rywalizacji, takich jak Kalaki i Walka na tarczy. Chcemy się spotkać i rywalizować po raz kolejny na przestronnej i ładnej sali  SMS 11-tego grudnia. Przygotowania w toku :-)!!

 

  • 2 November 2021
  • 1