II ZAWODY OYAMA KARATE „O NAGRODĘ BYTOMSKIEGO GÓRNIKA” Bytom, dnia 5 lutego 2022 r.


SPARINGI W MDK 2

przygotowania do II ZAWODÓW OYAMA KARATE „O NAGRODĘ BYTOMSKIEGO GÓRNIKA” BYTOM 5 LUTEGO

Nie rozleniwieni przerwą świąteczna i ciągle gotowi do boju wychowankowie koła Karate z MDK 2 ruszyli na noworoczną przygodę z KUMITE  Już z początkiem stycznia niektórzy z zawodników „Grupy Specjalnej” regularnie sparują we wtorki w SP nr 29 w Chorzowie.  W Bytomiu przerwa z treningami było nieco dłuższa (zajęcia zdalne), więc zaczęliśmy dopiero od 15-tego stycznia.

 

 

Teraz planujemy walczyć również co sobotę. Pomimo, że dla niektórych były to pierwsze poważne walki, wszyscy walczyli bardzo dzielnie, nie cofając się przed swoimi lękami i bólem. Przerobiliśmy sporo walk spontanicznych jak i tych zadaniowych nastawionych na konkretne rozwiązania taktyczne. Ciąg dalszy naszych zmagań we wtorek w Chorzowie, a 22 stycznia ponownie spotkamy się w MDK 2.

Dzięki za EXTRA atmosferę na bytomskich sobotnich sparingach  Włożyliście kawał pracy!! Tak regularnie walcząc, sporo też z tej pracy wyciągnięcie. Kto wie, może już na zbliżających się lutowych II Zawodach Oyama Karate „O Nagrodę Bytomskiego Górnika”, których to MDK 2 wraz z Śląskim Klubem Karate „Goliat” będą organizatorami.

 

Marek Szukalski

II ZAWODY OYAMA KARATE
„O NAGRODĘ BYTOMSKIEGO GÓRNIKA”

Bytom, 05 luty 2022 r.

KONKURENCJE STARTOWE:

KUMITE

Lekki kontakt

Semi – knockdown

 

 

Pobierz tutaj—>Zawody.GÓRNIK-2.-Regulamin

Pobierz tutaj—> Zawody.GÓRNIK-2. Oświadczenie covid

Pobierz tutaj—>Zawody.GÓRNIK-2.zgł.grupowe

Pobierz tutaj—>Zawody.GÓRNIK-2.zgłoszenie

 

ORGANIZATORZY:

Śląski Klub Karate „Goliat”

 Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu-UKS przy MDK2 Bytom

  • 20 January 2022
  • 1