Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy dużo radości, nadziei i wiosennej energii. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie spokój, odpoczynek w gronie najbliższych oraz inspirację do realizacji marzeń i rozwijania pasji.