Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu

Innowacja pedagogiczna „Szyję, bo lubię” dobiegła końca

Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za aktywny udział, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. To były miesiące pełne kreatywności, nauki, cierpliwości i radości z tworzenia własnych prac.
Jesteśmy dumni z każdego małego projektu, uśmiechu i nowych umiejętności, które pojawiły się podczas naszych spotkań. Dziękujemy za obecność, wsparcie i ogrom pozytywnej energii! Do zobaczenia podczas kolejnych twórczych działań!