Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu

Finał konkursu "Mam talent" 2026

13 maja 2026 roku na terenie MDK2 odbył się konkurs "Mam talent" , w którym wzięło udział 20 uczestników.
Widzowie podziwiali 16 prezentacji w tym: teatralną, wokalne, instrumentalne oraz taneczne. Poziom umiejętności uczestników był tak wysoki, że jury w składzie Małgorzata Nowak, Wojciech Kaczkowski, Jarosław Reclik miało twardy orzech do zgryzienia. Po długich obradach udało się wyłonić najlepszych z najlepszych i tak:
1 miejsce ex aequo zajęły:
  • Oksana Olifan (taniec akrobatyczny),
  • Natalia Skowronek (śpiew).
2 miejsce ex aequo zajęły:
  • Dorota Łuć (śpiew),
  • Hanna Poloczek (taniec klasyczny).
3 miejsce ex aequo zajęły:
  • Natalia Łuć (śpiew),
  • Sara Włodarczyk (śpiew).
Uczestnikom, którzy znaleźli się poza podium wręczono dyplomy z wyróżnieniem, gdyż każdy z występów charakteryzował się czymś wyjątkowym. Młodzi, utalentowani wychowankowie MDK2 biorący udział w konkursie "Mam talent"  zostali nagrodzeni. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom! Macie wiele talentów, rozwijajcie je - to Wasze skarby!  
 
Do zobaczenia za rok! 
Organizatorka: Anna Wantuch