Koncert odpustowy w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bytomiu
W dniu 22 czerwca Natalka Łuć, Natalia Skowronek i Natalia Skrzypiec - uczennice pani Małgorzaty Nowak wystąpiły podczas koncertu odpustowego w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bytomiu. Gratulujemy...