XVI Wojewódzki Konkurs Wokalny ” Motyw miłości w piosence obcojęzycznej”-PRZYPOMINAMY:-)ZGŁOSZENIA DO 16.01.2022 R.

XVI Wojewódzki  Konkurs  Wokalny

” Motyw miłości w piosence obcojęzycznej”

Konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta  Bytomia

Patronat medialny „Życie Bytomskie”

Już po raz XVI zapraszamy na Wojewódzki Konkurs Wokalny „Motyw Miłości w piosence obcojęzycznej” 1 lutego 2022 roku (wtorek) na godzinę 9:00.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w II etapach:

I etap – eliminacje –  przesłanie nagrania i dokumentów do 16 stycznia 2022 r.

II etap – przesłuchania finałowe „na żywo” i finał z wręczeniem nagród01 lutego  2022 roku w sali ToTu Bytomskiego Centrum Kultury pl. Karin Stanek 1, 41-902 Bytom

o godz. 9.00

Wręczenie nagród: odbędzie się w tym samym dniu, tj. 01 lutego 2022 roku, po zakończeniu obrad Jury.

W przypadku zaistnienia trudnej sytuacji epidemiologicznej konkurs zostanie rozstrzygnięty tylko na podstawie przesłanych nagrań.

Konkurs odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury pl. Karin Stanek 1, 41-902 Bytom,sala ToTu.

Regulamin konkursu do pobrania poniżej:

XVI Wojewódzki Konkurs Wokalny -Motyw Miłości w piosence obcojęzycznej. KPO2022

Klauzula RODO—>                                            Klauzula RODO

Oświadczenie—>                                                Oświadczenie-zgody-1

Wypełnioną elektronicznie kartę zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem  platformy Forms- link poniżej:

Karta zgłoszenia:

• 29 December 2021