Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bytomiu


  • Kalendarium

    Poniedziałek, 2024-03-04

    Imieniny: Adrianny, Kazimierza


  • Statystyki

    • Odwiedziny: 308854
    • Do końca roku: 302 dni
    • Do wakacji: 109 dni

Zajęcia odwołane

 

Zajęcia u Pana Marka Szukalskiego (koła karate) zostają odwołane  w  dniu 1 marca (piątek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u Pana Marka Szukalskiego (koła karate) zostają odwołane  w  dniu 27 lutego (wtorek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u Pani Katarzyny Giertyczki  (koła języka niemieckiego) zostają odwołane  od 26 lutego (poniedziałek) do 1 marca (piątek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u Pana Rafała Grzybka (ceramika) w dniu 14 lutego (środa) rozpoczynają się o godzinie 17:00.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u Pani Anny Akram (koła śpiewu) zostają odwołane w dniu 16 lutego (piątek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u Pani Anny Lisowskiej-Lisieckiej (rękodzieło) zostają odwołane od  dnia 12 lutego (poniedziałek) do 23 lutego (piątek).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u Pani Anny Wantuch (koła tańca) zostają odwołane w SP 26  dnia 13 lutego (wtorek) z powodu konferencji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia rekreacyjne na holu

zostają odwołane 27 stycznia (sobota). 

--------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Rafała Grzybka (ceramika) zostają odwołane w dniu 24 stycznia (środa).

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Zbigniewa Reicha (komputery) zostają odwołane  od  23 stycznia (wtorek) do  27 stycznia (sobota). 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Rafała Grzybka (ceramika) zostają przeniesione z godziny 15:30 na 17:15 w dniu 22 stycznia (poniedziałek) oraz przełożone z dnia 25 stycznia (czwartek) na dzień 23 stycznia (wtorek). 

-------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Ewy Szafraniec (klub z wyobraźnią) zostają odwołane 26  stycznia (piątek).

------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Marka Szukalskiego (koła karate) zostają odwołane 20 stycznia (sobota).

 

Zajęcia u  p. Anny Akram

(koła śpiewu) zostają odwołane 24 stycznia (środa),25 stycznia(czwartek) i 26 stycznia(piątek).

------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Anny Wantuch(koła

tańca) zostają odwołane od 16 stycznia (wtorek) do 26 stycznia (piątek).

 

Z wielkim żalem odwołuję przymiarkę i próbę generalną 17.01.24r. oraz planowane występy moich wychowanków z okazji Dnia Babci i Dziadka wyznaczone na dzień 22.01.24 r. z powodu choroby.
 

- Anna Wantuch

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Anny Lisowskiej-Lisieckiej

(rękodzieło) zostają odwołane od 15 stycznia (poniedziałek) do 9 lutego (piątek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zajęcia u p. Justyny Kłaczyńskiej (koło tańca) zostają odwołane  od dnia 10 stycznia (środa).

-----------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Klaudii Leciej-Kawalec

(koła śpiewu) zostają odwołane 11 stycznia (czwartek).  

----------------------------------------------------------------------

Zajęcia rekreacyjne na holu

zostają odwołane 19 stycznia (piątek) i 22 stycznia (poniedziałek).

--------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Marka Szukalskiego

(koła karate) zostają odwołane 11 stycznia (czwartek).  

------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Jana Hadrysia

(gitara) zostają odwołane 10 stycznia (środa).

----------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Marka Szukalskiego

(koła karate) zostają odwołane 9 stycznia (wtorek)  z powodu Koncertu Noworocznego.

------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Małgorzaty Bogackiej

(koła polonistyczno-historyczne) zostają odwołane 17 stycznia (środa).

----------------------------------------------

Zajęcia u  p. Witolda Witkowskiego

(język angielski) zostają odwołane w dniu 3 stycznia(środa) i  4 stycznia (czwartek).

----------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Aliny Muschalik (koła

plastyczne) zostają odwołane od 15 stycznia (poniedziałek) do 27 stycznia (sobota).

---------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Zbigniewa Reicha (koło

informatyczne) zostają odwołane w dniu  2 stycznia (wtorek).

---------------------------------------------------------------------------------

ZAJĘCIA Z SP 26 W DNIACH 27 GRUDNIA (ŚRODA) DO 2 STYCZNIA (WTOREK) ODBYWAJĄ SIĘ W MDK2 BYTOM ul. POPIEŁUSZKI 9.PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZĄ LISTĄ NIEOBECNOŚCI NAUCZYCIELI.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

W dniach 27 grudnia (środa) -29 grudnia (piątek) sekretariat placówki czynny w godzinach 8:00 do 16:00.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Anny Wantuch

(koła tańca) zostają odwołane w dniu 27 grudnia (środa). 

------------------------------------------

 

Zajęcia u  p. Moniki Dubiel

(koła matematyczne) zostają odwołane w dniu 27 grudnia (środa). 

------------------------------------------

W dniu 27 grudnia (środa) zajęcia rekreacyjne na holu zostają odwołane.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Katarzyny Giertyczki

(j. niemiecki) zostają odwołane w dniu 28 grudnia (czwartek). 

------------------------------------------

Zajęcia u p. Rafała Grzybka zostają odwołane w dniu 30 grudnia (sobota).

-------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Wojciecha Kaczkowskiego

(koła instrumentalne) zostają odwołane w dniach 27 grudnia (środa) do 28 grudnia (czwartek) .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Jarosława Reclika (koło gitary) zostają odwołane w dniach  27 grudnia (środa) i 28 grudnia(czwartek).

---------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Jana Hadrysia (koło

gitary) zostają odwołane w dniu  29 grudnia (piątek).

---------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Małgorzaty Nowak (koła

śpiewu) zostają odwołane w dniach  29 grudnia (piątek),2 stycznia (wtorek),18 stycznia (czwartek),23 stycznia (wtorek).

---------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Klaudii Leciej-Kawalec (koła

muzyczne,śpiew) zostają odwołane w dniach 27 grudnia(środa) i 28 grudnia (czwartek).

-----------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Witolda Witkowskiego(j. angielski) zostają odwołane w dniach 27 grudnia (środa) do 30 grudnia (sobota) .

------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Rafała Grzybka(ceramika) zostają odwołane w dniu 18 grudnia (poniedziałek) .

------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Anny Lisowskiej-Lisieckiej (rękodzieło) zostają odwołane w dniach 27 grudnia (środa) ,28 grudnia (czwartek) i 4 stycznia (czwartek).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Małgorzaty Bogackiej (koła polonistyczno-historyczne) zostają odwołane w dniach 19 grudnia (wtorek)  i 20 grudnia (środa).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Ewy Szafraniec (klub z wyobraźnią)zostają odwołane w dniach 21 grudnia (czwartek) do 29 grudnia (piątek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Zbigniewa Reicha (koła informatyczne)zostają przełożone z  18 grudnia (poniedziałek) na 20 grudnia (środa) oraz z 19 grudnia (wtorek) na 22 grudnia (piątek).

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Moniki Dubiel(koła matematyczne)zostają odwołane w dniach 18 grudnia (poniedziałek) i 20 grudnia (środa).

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Marka Szukalskiego (koła karate)zostają odwołane w dniu 14 grudnia (czwartek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Małgorzaty Nowak (śpiew)zostają odwołane w dniu 19 grudnia (wtorek) z powodu koncertu z wychowankami.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Anny Akram (śpiew) zostają odwołane w dniach 22 grudnia (piątek),28 grudnia (czwartek) oraz 29 grudnia (piątek).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Zbigniewa Reicha (koła komputerowe) zostają odwołane w  dniu  11 grudnia (poniedziałek ) .

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Wojciecha Kaczkowskiego (koła instrumentalne) zostają odwołane od  dnia  8 grudnia (piątek ) do 16 grudnia(sobota). 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Krzysztofa Moskwy (koła modelarskie) zostają odwołane od  dnia  20 grudnia (środa )  do 29 grudnia(piątek). 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zajęcia rekreacyjne na holu  zostają odwołane w dniu 12 grudnia (wtorek) i  13 grudnia (środa) .

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Szymona Makowskiego(perkusja) zostają odwołane w  dniach 27 grudnia (środa ) , 28 grudnia(czwartek) i 29 grudnia(piątek).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Macieja Rydzyńskiego (koła sportowe) zostają odwołane od 6 grudnia (środa) do 13 grudnia (środa).

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia rekreacyjne na holu oraz sekcje szachów, bilarda i tenisa stołowego zostają odwołane w dniu 7 grudnia (czwartek), 8 grudnia (piątek). i 9 grudnia (sobota).

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Anny Lisowskiej-Lisieckiej (rękodzieło) zostają odwołane w  dniu 7 grudnia (czwartek) i 8 grudnia (piątek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Anny Akram (koła wokalne) zostają odwołane w  dniu 1 grudnia (piątek). 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Anny Akram (koła wokalne) zostają odwołane w  dniu 6 grudnia (środa). 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Marka Szukalskiego(koła karate) zostają odwołane w  dniu 2 grudnia (sobota) w Medyku z powodu zawodów.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Dariusza Chlapika (koła języka angielskiego) zostają odwołane w  dniu 29 listopada (środa) i 4 grudnia (poniedziałek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Ewy Szafraniec (klub z wyobraźnią) zostają odwołane w  dniu 29 listopada (środa).  

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Aliny Muschalik (koła plastyczne) zostają odwołane w dniu 13 grudnia (środa) oraz 30 grudnia (sobota).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Małgorzaty Bogackiej (koła polonistyczno-historyczne) zostają odwołane w dniu 24 listopada (piątek)  .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Katarzyny Giertyczki (koło j.niemieckiego) zostają przeniesione z dnia 30 listopada (czwartek)  na dzień 1 grudnia (piątek) godziny bez zmian.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Wojciecha Kaczkowskiego (koła instrumentalne) zostają odwołane w dniach 22 listopada (środa) ,24 listopada (piątek-przełożone na sobotę 25 listopada).

-------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Małgorzaty Nowak  (śpiew) zostają odwołane w dniu 21 listopada (wtorek). 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 21 listopada (wtorek) sekretariat placówki czynny od godziny 9:00.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Moniki Dubiel  (koła matematyczne) zostają odwołane w dniach 20 listopada (poniedziałek)  do 24 listopada (piątek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Jana Hadrysia  (gitara) zostają odwołane w dniu  22 listopada (środa)  w SP 26 i MDK2.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia rekreacyjne na holu  oraz szachy zostają odwołane w dniach 24 listopada (piątek) i 25 listopada (sobota).

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Zbigniewa Reicha  (koła komputerowe) zostają odwołane w dniach  20 listopada (poniedziałek)  i 21  listopada (wtorek) .

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Witolda Witkowskiego (koła j. angielskiego) zostają odwołane w dniach  15 listopada (środa)  do 18 listopada (sobota) .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u  p. Marka Szukalskiego(koła karate) zostają odwołane w dniu  18 listopada (sobota) w Medyku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Moniki Dubiel  (koła matematyczne) zostają przełożone  z dnia 13  listopada (poniedziałek  17:30-18:15) na dzień 15 listopada (środa) godz.18:20-19:05.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Krzysztofa Moskwy (koła modelarskie) zostają odwołane od 9 listopada (czwartek) do 15 listopada (środa).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Witolda Witkowskiego (koła języka angielskiego) zostają odwołane 9 listopada (czwartek).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Wojciecha Kaczkowskiego(koła instrumentalne)zostają odwołane  w  dniu 8 listopada (środa) .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Małgorzaty Bogackiej (koła polonistyczne)zostają odwołane  w  dniu 9  listopada (czwartek) .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Aliny Muschalik (koła plastyczne)zostają odwołane  w  dniu 13  listopada( poniedziałek) .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Krzysztofa Moskwy  (koła modelarstwa)zostają odwołane  od 3 listopada(czwartek) do 8 listopada (środa).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Małgorzaty Bogackiej  (koła polonistyczne)zostają odwołane 2 listopada(czwartek). 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Dariusza Chlapika (koła j. angielskiego) zostają odwołane w dniu 30 października (poniedziałek) .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 2 listopada (czwartek)zajęcia rekreacyjne na holu zostają odwołane.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Rafała Grzybka  (ceramika)zostają odwołane 26 października (czwartek). 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p.Anny Akram (koła śpiewu)zostają odwołane 2 listopada(czwartek) i 3 listopada (piątek).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Wojciecha Kaczkowskiego(koła instrumentalne) zostają odwołane w dniu 25 października (środa).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Jana Hadrysia (koło gitary) zostają odwołane w dniu 23 października (poniedziałek) w SP 26. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Ewy Szafraniec (klub z wyobraźnią) zostają odwołane od dnia 23 października (poniedziałek) do 27 października(piątek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Krzysztofa Moskwy (koła modelarskie) zostają odwołane od 23 października (poniedziałek) do dnia  30 października (poniedziałek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Jana Hadrysia (koło gitary) zostają odwołane od dnia 18  października (środa) do dnia 20 października (piątek) w SP 26 i MDK2.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Ewy Szafraniec (klub z wyobraźnią) zostają odwołane od dnia 16 października (poniedziałek) do 20 października(piątek).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Krzysztofa Moskwy (koła modelarskie) zostają odwołane  w dniach 25 października (środa),26 października (czwartek),27 października (piątek) i 30 października (sobota).

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Ewy Szafraniec (klub z wyobraźnią) zostają przeniesione  z dnia 20 października (piątek)  na dzień 17 października (wtorek) w godzinach 15:35-17:55.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Krzysztofa Moskwy (koła modelarskie) zostają odwołane  w dniach 25 października (środa),26 października (czwartek),27 października (piątek) i 30 października (sobota).

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Ewy Szafraniec (klub z wyobraźnią) zostają przeniesione  z dnia 20 października (piątek)  na dzień 17 października (wtorek) w godzinach 15:35-17:55.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Jana Hadrysia (koło gitary) zostają przeniesione z dnia 20 października (piątek) z SP 26 na 21 października (sobota) do MDK2.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Jana Hadrysia (koło gitary) zostają przeniesione z dnia 20 października (piątek) z SP 26 na 21 października (sobota) do MDK2.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Justyny Kłaczyńskiej (koła taneczne) zostają  odwołane od 17 października (wtorek) do 20 października (piątek). 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Anny Wantuch (koła taneczne) zostają odwołane od 16 października (poniedziałek) do 20 października (piątek). 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u. p. Szymona Makowskiego (koło perkusji) zostają odwołane od 16 października (poniedziałek) do 20 października (piątek). 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Dariusza Chlapika ( koła j. Angielskiego  ) zostają  odwołane w dniach 13  października (piątek)  do 20 października (piątek).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Katarzyny Giertyczki  ( koła j. Niemieckiego  ) zostają  przeniesione z dnia 19  października (czwartek) na dzień  20 października (piątek). Godziny bez zmian.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAJĘCIA W DNIU 14 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) ZOSTAJĄ ODWOŁANE.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Katarzyny Giertyczki  ( koła j.niemieckiego  ) zostają  przeniesione z dnia 19  października (czwartek) na dzień  20 października (piątek). Godziny bez zmian.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Dariusza Chlapika ( koła j. angielskiego  ) zostają  odwołane w dniach 13  października (piątek)  do 20 października (piątek).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia sportowo-rekreacyjne na holu  w dniu 13 października (piątek) trwają do godziny 16:30.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Anny Lisowskiej-Lisieckiej ( koła rękodzieła) zostają odwołane w dniu 12 października (czwartek).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Moniki Dubiel( koła matematyczne) zostają odwołane w dniu 11 października (środa).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Małgorzaty Bogackiej ( koła polonistyczne) zostają odwołane w dniu 9 października (poniedziałek).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Marka Szukalskiego ( koła karate) zostają  przeniesione w dniu 13  października (piątek)  do Medyka.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Szymona Makowskiego (perkusja, keyboard)p. Jana Hadrysia (gitara ) i p. Wojciecha Kaczkowskiego (keyboard)w dniu 6 października (piątek) są odwołane.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Marka Szukalskiego ( koła karate) zostają odwołane w dniu 7 października (sobota) w Medyku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Anny Akram( koła śpiewu) zostają odwołane w dniu 5 października (czwartek).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia u p. Ewy Szafraniec( klub z wyobraźnią) zostają odwołane w dniach 3 października (wtorek),5 października (czwartek),11 października (środa).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W dniu 29 września (piątek) zajęcia szachowe u Pana Grzegorza Mączki są odwołane.

W dniu 30 września (sobota) zajęcia rekreacyjne na holu są odwołane.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zajęcia w dniu 26 września (wtorek) u p. Dariusza Chlapika (koło j.angielskiego) są odwołane.

AGA!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zajęcia w dniu 25 września (poniedziałek) u p. Aliny Muschalik (koła plastyczne)są odwołane.

AGA!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA!!!

 

Zajęcia w dniu 21 września (czwartek) między godziną 17:15 a 17:45 są odwołane z powodu konferencji.

AGA!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

W  dniu 15 września (piątek) i 18 września (poniedziałek) Pan Szymon Makowski (koło perkusji) będzie nieobecny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wtorek 12 września Pan Jan Hadryś w SP 26 będzie nieobecny.

Wtorek 12 września Pan Krzysztof Moskwa będzie nieobecny.